بزرگ بی قانون سرگرمی همراه قانون صندوق

بزرگ: بی قانون سرگرمی همراه قانون صندوق خودرو سرگرمی بیا تو بخندیم

گت بلاگز اخبار حوادث جزئیات قتل هولناک زن جوان از زبان قاتل

جوانی که با دعوت زن جوان به خانه‌اش او را به قتل رسانده و بعد از مثله کردن جسد مقتول ، آن را در بیابان‌های اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران به آتش کشیده بود با ت

جزئیات قتل هولناک زن جوان از زبان قاتل

جزئیات قتل هولناک زن جوان از زبان قاتل

عبارات مهم : اداره

جوانی که با دعوت زن جوان به منزل اش او را به قتل رسانده و بعد از مثله کردن جسد مقتول ، آن را در بیابان های اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران به آتش کشیده بود با تلاش کارآگاهان اداره یازدهم دستگیر شد .

به گزارش جام جم آنلاین، بیست و هشتم مرداد امسال زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان داشت که خواهر 35 ساله اش روز گذشته از منزل خارج شده است و دیگر مراجعتی به منزل نداشته و پاسخگوی تماس های تلفنی آنها نیز نیست. با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان «فقدان افراد» و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

جزئیات قتل هولناک زن جوان از زبان قاتل

خواهر فقدانی با حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: خواهرم حدود ساعت 11 جمعه بیست و هفتم مرداد با ماشین شخصی پرایدش از منزل خارج شد؛ قرار بود عصر به منزل برگردد ولی تاکنون مراجعتی به منزل نداشته و پاسخگوی تماس های تلفنی ما نیز نیست.

با ثبت دستور توقیف ماشین فقدانی در سیستم جامع پلیس، واحد گشت انتظامی در سی و یکم مرداد و محدوده شهر تازه پردیس موفق به شناسایی ماشین پراید فقدانی شد. در بررسی اولیه ماشین مشخص شد سارق یا سارقان با دزدی لوازم داخل خودرو، آن را به صورت رها شده است در ابتدای ورودی شهر تازه پردیس رها کرده اند.

جوانی که با دعوت زن جوان به خانه‌اش او را به قتل رسانده و بعد از مثله کردن جسد مقتول ، آن را در بیابان‌های اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران به آتش کشیده بود با ت

پس از کشف ماشین دختر جوان و با زیاد کردن احتمال وقوع جنایت، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس در کارها خاص پلیسی موفق به شناسایی جوانی 33 ساله به نام «مجتبی . و» (متأهل و دارای یک فرزند چهار ماهه پسر) شدند که برابر دلایل پلیسی به تازگی با فقدانی آشنا شده است بود.

با شناسایی «مجتبی . و» کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل سکونت وی در شهر تازه پردیس، این محل را تحت مواظبت های نامحسوس پلیسی قرار داده و آخر در ساعت 11 دوم شهریور، موفق به دستگیری وی شدند؛ مجتبی در بیانات اولیه عنوان داشت که جمعه بیست و هفت مرداد با فقدانی ملاقات داشته ولی بعد از آن اطلاعی از او ندارد.

با انتقال مجتبی به اداره یازدهم پلیس آگاهی، تحقیقات تخصصی از وی شروع شد و آخر در ساعت 16 روز گذشته، وی لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

جزئیات قتل هولناک زن جوان از زبان قاتل

مجتبی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: چند روز پیش از طریق یکی از دوستان خود با مقتوله آشنا شدم؛ روز جمعه در حالی که خانواده ام در شهرستان بودند با فقدانی تماس گرفته و او را به منزل ام دعوت کردم؛ بعد از چند ساعت مقتوله به منزل من آمد؛ مدت کوتاهی از حضور مقتوله در منزل من نگذشته بود که از او درخواست کردم منزل را ترک کند ولی او جهت این کار درخواست مبلغ 300 هزار تومان وجه نقد کرد و ترساندن کرد که اگر این پول را به او پرداخت نکنم، همسایگان را از حضورش در منزل من مطلع می کند؛ به او گفتم که زیاد از 150 هزار تومان نمی توانم به او پرداخت کنم ولی او همچنان اصرار داشت تا 300 هزار تومان به او پرداخت کنم؛ با هم درگیر شدیم که ناگهان مقتوله روی زمین افتاد؛ مقتوله نفس نمی کشید؛ ترسیده بودم؛ می خواستم تا هر چه سریعتر جسد را به بیرون از منزل انتقال یافته کنم تا خانواده ام متوجه عنوان نشوند؛ یک چمدان مسافرتی تهیه کردم تا جسد را با آن به داخل ماشین پراید مقتوله انتقال یافته کنم ولی جسد در داخل چمدان قرار نمی گرفت؛ تصمیم گرفتم تا جسد را مُثله کنم تا داخل چمدان جا شود؛ بعد از قرار دادن جسد در داخل چمدان، چمدان حاوی جسد را به زحمت به داخل ماشین انتقال یافته کرده و به سمت غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران حرکت کردم؛ از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج و به سمت شهریار حرکت کردم؛ به منطقه بازیافت زباله در منطقه صفادشت رسیدم؛ چمدان را به محل نخاله و زباله انتقال یافته کردم؛ درِ چمدان را باز کرده و داخل آن بنزین پاشیدم؛ جسد و چمدان را آتش زده و به سرعت محل را ترک کردم؛ نزدیکی های منزل که رسیدم، ماشین را در ابتدای ورودی شهرک رها کرده و به منزل رفتم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، در ادامه خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و انتقال جسد به منطقه صفادشت، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به همراه متهم پرونده به محل انتقال جسد اعزام و در بررسی محل موفق به کشف بقایای جسد شدند.

جوانی که با دعوت زن جوان به خانه‌اش او را به قتل رسانده و بعد از مثله کردن جسد مقتول ، آن را در بیابان‌های اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران به آتش کشیده بود با ت

وی در آخر این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و در ادامه کشف بقایای جسد مقتوله، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | ماشین | چمدان | انتقال | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz