بزرگ بی قانون سرگرمی همراه قانون صندوق

بزرگ: بی قانون سرگرمی همراه قانون صندوق خودرو سرگرمی بیا تو بخندیم

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی نفت از افزایش بازماند

قیمت نفت در معاملات چهارشنبه که شدت یافتن تنش‌های خاورمیانه تحت‌الشعاع زیاد کردن تولید و ذخایر نفت آمریکا قرار گرفت، از رکورد بالای معاملات روز گذشته عقب‌نشینی

نفت از افزایش بازماند

نفت از افزایش بازماند

عبارات مهم : آژانس

قیمت نفت در معاملات چهارشنبه که شدت یافتن تنش های خاورمیانه تحت الشعاع زیاد کردن تولید و ذخایر نفت آمریکا قرار گرفت، از رکورد بالای معاملات روز گذشته عقب نشینی کرد.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات آتی نفت برنت ۲۶ سنت یا ۰.۴ درصد نسبت به قیمت نهایی روز گذشته کم کردن یافت و به ۷۰.۷۸ دلار در هر بشکه رسید. برنت روز سه شنبه بیش از سه درصد جهش یافته بود و به ۷۱.۳۴ دلار رسیده بود که بالاترین قیمت از آخرهای سال ۲۰۱۴ بود.

بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت آمریکا ۱۳ سنت یا ۰.۲ درصد نسبت به روز گذشته کم کردن یافت و به ۶۵.۳۸ دلار در هر بشکه رسید.

نفت از افزایش بازماند

بازارها به علت شدت یافتن تنش ها متلاطم بودند. آمریکا و متحدانش در حال بررسی حمله هوایی علیه نیروهای دولتی سوریه هستند. آژانس اروپایی یوروکنترل آخرهای روز سه شنبه با اعلام این که موشک های هوا به زمین یا کروز ممکن است ظرف ۷۲ ساعت آینده مورد استفاده قرار گیرند، نسبت به احتمال مختل شدن تجهیزات ناوبری رادیویی هشدار داد.

اگرچه سوریه تولید کننده نفت بزرگی به شمار نمی رود، ولی خاورمیانه بااهمیت ترین صادرکننده نفت دنیا است و تنش ها در این منطقه بازارهای نفت را آشفته می کند. همچنین نگرانی هایی نسبت به تجدید تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران وجود دارد.

قیمت نفت در معاملات چهارشنبه که شدت یافتن تنش‌های خاورمیانه تحت‌الشعاع زیاد کردن تولید و ذخایر نفت آمریکا قرار گرفت، از رکورد بالای معاملات روز گذشته عقب‌نشینی

به گفته استفن اینس، مدیر معاملات در شرکت OANDA، قیمت نفت در برابر شدت یافتن تنش ها در خاورمیانه عقب نشینی کرده است.

با این همه شاخص های بازار نفت به زیاد کردن قیمت ها اشاره ندارند. موسسه امریکن پترولیوم روز سه شنبه اعلام کرد ذخایر نفت آمریکا در هفته نهایی به ششم آوریل ۱.۸ میلیون بشکه زیاد کردن یافته و به ۴۲۹.۱ میلیون بشکه رسیده هست، در حالی که تحلیلگران کم کردن این ذخایر به میزان ۱۸۹ هزار بشکه را آینده نگری کرده بودند.

اداره اطلاعات انرژی آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد انتظار دارد تولید داخلی در سال ۲۰۱۹ به علت رشد تولید شیل بیش از آنچه که قبلا آینده نگری شده است بود زیاد کردن پیدا کند. طبق آینده نگری این آژانس، تولید نفت آمریکا سال آینده ۷۵۰ هزار بشکه در روز زیاد کردن یافته و به ۱۱.۴۴ میلیون بشکه در روز می رسد. ماه گذشته این آژانس آینده نگری کرده بود تولید بر سال به سال به میزان ۵۷۰ هزار بشکه رشد کرده و به ۱۱.۲۷ میلیون بشکه در روز خواهد رسید .

نفت از افزایش بازماند

براساس گزارش رویترز، به این ترتیب آمریکا احتمالا تا سال ۲۰۱۹ بزرگ ترین تولیدکننده نفت دنیا خواهد شد و از روسیه که در حال حاضر حدود ۱۱ میلیون بشکه در روز نفت تولید می کند، پیش می افتد.

واژه های کلیدی: آژانس | میلیون | آمریکا | روز گذشته | سال آینده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz